Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Sme aj na Facebook

JEDLIKOVA5.skFitness studio Dragons

Fitness studio Dragons logo

Jedným z klubov ŠRJ5 je fitness studio Dragons, ktoré sa nachádza na D-bloku. Zahŕňa 5 miestností. V každej z miestnosti si nájdete potrebné zariadenia a činky,, ktoré sú potrebné k vášmu cvičeniu. Posilňovňa je zariadená profesionálnymi posilovacími strojmi.

V hlavnej miestnosti sa nachádzajú: polohovateľné a pevné lavičky, multipress so sadou oceľových kotúčov, 2 olympijské činky s pogumovanými kotúčmi, sada tyčí rôznych tvarov, na ktoré sa môžu nakladať kotúče podľa vlastnej potreby. V tejto miestnosti si môžete kompletne odcvičiť svalové partie, ako je hrudník, chrbát, biceps, triceps, ramená a brucho.

V miestnosti D04 sa nachádza 5 stacionárnych bicyklov, 2 stepre, orbitrek a jednoduchý bežiaci pás. Tieto zariadenia slúžia hlavne pre aeróbne cvičenie. Nachádza sa tu aj abdductor, ktorý je určený pre spevnenie stehenného svalstva najmä pre ženy.

Miestnosť D02 je zameraná hlavne na nohy. Na tento účel sú zamerané stroje: hacken- drep, legpress, stojan na drepy s olympijskou činkou, výpony na lýtka v sede a stroj na predkopávanie. Ďalej môžete využívať boxovací mech, T-príťah v predklone (určený hlavne pre svaly chrbta) a lavička s opierkou zameraná na bicepsový sval.

V miestnosti D03 je umiestnená multifunkčná dvojveža s protismernými kladkami, predkopávaním, zakopávaním, veslovaním a bradlami, na ktorej si môžete precvičiť takmer každú svalovú partiu pomocou kladiek alebo pomocou vlastnej telesnej váhy. V rohu je umiestnený Peck- deck, ktorý je výlučne zameraný na prsné svaly.

V miestnosti D01 sa nachádzajú pogumované jednoručné činky od 6 kg do 50 kg, lavička na tlaky za hlavou s olympijskou činkou, kombinovaný stroj hrazda- bradlo s protizáťažou a polohovateľné lavičky.

Na záver je potrebné dodať, že posilovaním udržujete dobú náladu, zvyšujete obranyschopnosť organizmu, telesnú zdatnosť a duševnú pohodu. V posilňovni nájdete zariadenia pre rekreačné posilňovanie, aktívny odpočinok, udržiavanie zdravia a kondície.